Het schoolteam

Met een team van meer dan 45 betrokken collega’s verzorgen wij met veel passie en plezier elke dag het onderwijs aan de kinderen op ‘t Palet. Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers:

Directeur

Francisco Meijer

ma t/m vrij

Administratie

Mariëtte Wolfkamp

ma, di, do

Conciërge

Willem van Drie

ma t/m vrij

Vakleerkracht gym (groep 3 t/m 8)

Vera Elzenga

ma en woe Gym, di groep 5B

Projectgroepen meer-hoogbegaafdheid

Ellemieke Severs

di, do, vrij

Filosofie groep 1 t/m 8

Karin Hillebrand

di, do, vrij

Jantje Wolters

di,do, vrij

Extra ondersteuning groep 5 t/m 8

Gerda de Jong

Onderwijsassistent diverse groepen

Chantal van Beek

Coördinator groep 1 t/m 4

Esther Dubbeld

ma en vr groep, di en do coördinatie

Interne Begeleider groep 1 t/m 4

Loes Klarenberg

ma, di, do, vrij

Groep 1-2A

Mirjam Hoekstra

woe, do

Francis van der Vegt

ma, di, vrij

Groep 1-2B

Suzanne van der Horst

di

Joke Jansen

ma, wo, do, vrij

Groep 1-2C

Jeanet Jansen

ma, di, woe

Hilde van der Kuijl-Bonants

do, vrij

Groep 1-2D

Esther Dubbeld

ma en vr groep, di en do coördinatie

Karin van de Vegte

di, woe, do

Groep 1-2E

Lindsay van de Steeg

ma t/m vrij

Groep 3A

Aimée Dijk

ma, di om de week, woe

Melinda Krishnasing

di om de week, do, vrij

Groep 3B

Lilian Loohuizen-van Berkel

do, vrij

Renske van de Steeg

ma, di, woe

Groep 4A

Kim Borsen

ma, di

Koosje van Dijk

woe-do-vrij

Ruby van Lunteren

(ouderschapsverlof)

Groep 4B

Balou Lokhorst

ma t/m vrij

Groep 4C

Anja Caminada

woe, do, vrij

Marion van Engelenburg

ma, di

Coördinator groep 5 t/m 8

Linda Dickhoff

di en vrij coördinatie, woe en do groep 8B

Interne Begeleider groep 5 t/m 8

Ellis Janssens

di, woe, do

Groep 5A

Marsha Hamaker

woe, do, vrij

Inge Scherpenisse

ma, di

Groep 5B

Michelle Apperlo-Verwoert

ma, woe, do, vrij

Vera Elzenga

ma en woe Gym, di groep 5B

Groep 5C

Anne Marie Ridderhof

ma t/m vrij

Groep 6A

Rowan Ruiling

ma t/m vrij

Groep 6B

Leonie Bos-De Kruif

ma, di

Corianne Haring

woe, do, vrij

Groep 6C

Meester Michiel

ma t/m vrij

Groep 7A

Esther van Dijk

do, vrij

Janneke van Dijk-Donselaar

ma, di, woe

Groep 7B

Ilonka Wallenburg

ma t/m vrij

Groep 7C

Margriet Magermans

woe om de week

Rudger Minnee

ma, di, woe om de week, do, vrij

Groep 8A

Marjan Bronkhorst

ma t/m vrij

Groep 8B

Linda Dickhoff

di en vrij coördinatie, woe en do groep 8B

Maaike van Vulpen

ma, di, vrij

Gert Broekhuizen

Clusterdirecteur Voila

Willie Vos

(afwezig)