Het schoolteam

Met een team van meer dan 45 betrokken collega’s verzorgen wij met veel passie en plezier elke dag het onderwijs aan de kinderen op ‘t Palet. Hieronder vindt u een overzicht van de medewerkers:

Directeur

Francisco Meijer

ma t/m vrij

Administratie

Mariëtte Wolfkamp

ma, di, do

Conciërge

Willem van Drie

ma t/m vrij

Vakleerkracht gym (groep 3 t/m 8)

Vera Elzenga

di en do groep 7b, ma en woe Vakleerkracht Gym 

Projectgroepen meer-hoogbegaafdheid

Caroline Adama

woe

Filosofie groep 1 t/m 8

Karin Hillebrand

di, do, vrij

Jantje Wolters

di,do, vrij

Onderwijsassistent diverse groepen

Sacha Huitema

ma, di, wo, do, vr

Interne Begeleider groep 1 t/m 4

Loes Klarenberg

di, do

Teamleider 1-2

Jeanet Jansen

ma, woe  voor de groep

en di   Teamleider groep 1-2

Groep 1-2A

Lilian Loohuizen-van Berkel

do, vrij

Karin van de Vegte

ma, di, woe

Groep 1-2B

Mirjam Hoekstra

woe, do   Coördinator Technisch Lezen 

Joke Jansen

ma, di, vrij

Groep 1-2C

Lindsay van de Steeg

ma t/m vrij

Groep 1-2D

Jeanet Jansen

ma, woe  voor de groep

en di   Teamleider groep 1-2

Jeannette Mulder

di, do, vrij

Teamleider 3 t/m 8

Linda Dickhoff

ma t/m do

Groep 3A

Aimée Dijk

ma, di, woe

Karen van de Peppel

do, vrij

Groep 3B

Hilde van der Kuijl-Bonants

do, vrij

Renske van de Steeg

ma, di, woe

Groep 4A

Leonie Bos-De Kruif

ma, di

Marion van Setten

woe, do, vrij   Kanjercoördinator en Vertrouwenspersoon

Groep 4B

Michelle Apperlo-Verwoert

ma, woe, do, vrij   Coördinator Rekenonderwijs

Carla van den Heuvel-Schoonderbeek

ma, woe en do groep 5a, di groep 4b

Groep 4C

Balou Lokhorst

ma t/m vrij   ICT Coördinator

Interne Begeleider groep 5 t/m 8

Ellis Janssens

di, wo en do   Coördinator Begaafdheid

Groep 5A

Corianne Haring

di en vrij

Carla van den Heuvel-Schoonderbeek

ma, woe en do groep 5a, di groep 4b

Groep 5B

Robin van Veldhuizen

ma t/m vrij

Groep 6A

Anne Marie Ridderhof

ma t/m vrij

Groep 6B

Mariëtte Klaren

ma t/m vrij

Rowan Ruiling

verlof   Cultuurcoördinator

Groep 7A

Ilonka Wallenburg

ma t/m vrij   Cultuurcoördinator

Groep 7B

Esther van Dijk

ma, woe, vrij   Interne Coördinator Opleidingen

Vera Elzenga

di en do groep 7b, ma en woe Vakleerkracht Gym 

Ellemieke Severs

verlof   Coördinator Begaafdheid

Groep 8A

Rudger Minnee

ma t/m vrij   Daltoncoördinator, Expert Gedrag en GMR-lid

Groep 8B

Marjan Bronkhorst

ma t/m vrij   Kanjercoördinator