Toernooikalender

Schoolbadminton toernooi : zaterdag 21 maart

Datum

zaterdag21maart202600:00

Uiterste inschrijfdatum

maandag09februari202614:00

De Leusder Badminton Combinatie (LBC) organiseert op zaterdag 21 maart 2026 van 9:00 tot 16:30  uur het 19e Schoolbadmintontoernooi in sporthal De Korf te Leusden. 

Hiervoor nodigen wij de kinderen van groep 5 t/m 8 van de basisscholen in Leusden en Achterveld  uit. 

Tijdens het toernooi worden ‘dubbel’ partijen gespeeld in twee categorieën: 

o Categorie 1: kinderen uit de groepen 5 en 6 (in de ochtend). 

o Categorie 2: kinderen uit de groepen 7 en 8. (in de middag) 

Een ‘dubbel’ houdt in dat er op ieder speelveld twee kinderen spelen tegen twee andere kinderen. Per  categorie worden de deelnemende teams ingedeeld in poules. Er zijn poules voor jongensteams en  meisjesteams. Een gemengd team wordt in principe ingedeeld bij de jongens. 

In de ochtend zal het toernooi voor groep 5 en 6 plaatsvinden; en daarna, tegen de middag, het toernooi  voor groep 7 en 8. Hoe laat het toernooi voor groep 7 en 8 precies begint zal later bekend gemaakt  worden; dit hangt namelijk af van het aantal inschrijvingen in beide categorieën. 

Uiterlijk op woensdag 11 maart 2026 ontvang je bericht over het wedstrijdschema en verdere toernooi informatie. 

Oefenmiddag 

Badminton is voor alle leeftijden en dus ook geschikt voor de jongere kinderen van groep 5 en 6. Laat je  daar niet door weerhouden om je aan te melden. Je hebt dan ook een leuke dag! Daarnaast is er ook  nog een oefenmiddag waarbij we je op weg helpen. 

Alle deelnemers van het schoolbadmintontoernooi zijn welkom om op vrijdag 13 maart 2026 te komen  oefenen voor het toernooi. Groep 5 en 6 van 14.45 – 15.45 uur en groep 7 en 8 van 15.45 – 16.45 uur 

 

 

 

 

We zijn blij om te kunnen aankondigen dat we ook dit jaar weer een schoolbadmintontoernooi organiseren!  Het 19e schoolbadmintontoernooi op zaterdag 21 maart 2026. De uiterste inschrijfdatum voor aanmeldingen is maandag 9 februari 2026 (net voor de voorjaarvakantie moeten wij de teams aanmelden).

 

Vorig jaar hebben we minder aanmelden gekregen van de groep 5 en 6. Ook kinderen van deze leeftijd kunnen leuk meedoen met ons toernooi! Op elke baan is een begeleider/teller die de kinderen begeleid zodat iedereen het naar z'n zin heeft. Daarnaast is er ook nog een oefenmiddag op vrijdagmiddag 13 maart 2026 waarbij we de kinderen op weg helpen. 


Als organiserende vereniging LBC hopen wij weer op veel inschrijvingen en een sportief toernooi. Daarvoor hebben wij jullie ondersteuning en enthousiasme hard nodig. We vertrouwen erop dat jullie de leerlingen enthousiast maken voor deelname aan het schoolbadmintontoernooi.

Aanmeldingsformulier

Ik doe graag mee met het onderstaande toernooi

Schoolbadminton toernooi : zaterdag 21 maart
zaterdag 21 maart 2026 00:00 uur
Sporthal de Korf

Vereniging

Ben je lid van een vereniging?
Ouders maken het toernooi tot een succes
Dank voor je aanmelding.

N.B. er kan een beperking zitten op het aantal deelnemers/teams dat we mogen inschrijven. De school laat weten of deelname ook daadwerkelijk mogelijk is.
Deze website is beveiligd d.m.v. reCAPTCHA. De Google Privacy Policy en Terms of Service zijn van toepassing.
Deze website is beveiligd d.m.v. reCAPTCHA. De Google Privacy Policy en Terms of Service zijn van toepassing.